г. Киев, ул. Антоновича, 176 02000 Киев
(063) 030-75-39

Туалетні стільці та приладдя для туалету

Туалетні стільці та приладдя для туалету
Есть в наличии
Просмотр

Стілець туалетний зі спинкою арт.10595

(0)
1999 грн.

  Стілець-туалет призначений для санітарно-гігієнічних процедур при догляді за ослабленниміпользователямі. Для зручності використання та санітарної очистки стілець має складну стійку конструкцію з кришкою і відром, а для додаткової безпеки користувача - бічні підлокітники і спинку.         сталева конструкція що складається ..

Есть в наличии
Просмотр

Стілець туалетний складаний сталевий арт.12627

(0)
1999 грн.

Стілець-туалет призначений для санітарно гігієнічних процедур при догляді за ослабленими користувачами. Для зручності використання та санітарної очистки стілець має стійку конструкцію з кришкою і відром. Складаний механізм дозволяє скласти стілець до компактних розмірів. Для додаткової безпеки користувача стілець має бічні підлокітники і спинку. ..

Есть в наличии
Просмотр

Туалетне сидіння арт.10764/B

(0)
899 грн.

  Це насадка на унітаз, що призначена для прийому гігієнічних процедур ослабленим пацієнтам (літнім людям, користувачам після травм тазостегнових суглобів, в період реабілітації після оперативних втручань). Обладнано простий і безпечною системою фіксації, відповідної більшості сучасних унітазів. Контур сидіння забезпечує максимальний комфорт д..

Есть в наличии
Просмотр

Туалетне сидіння арт.10766/В

(0)
1199 грн.

Насадка на унітаз призначена для збільшення висоти унітазу і прийому гігієнічних процедур ослабленим пацієнтам (літнім людям, користувачам після травм тазостегнових суглобів, в період реабілітації після оперативних втручань). Для зручності використання та санітарної очистки насадка має стійку конструкцію і виконана з пластика, а спеціальна форма ос..

Есть в наличии
Просмотр

Туалетне сидіння з поручнями арт.12205/В

(0)
1949 грн.

  Насадка на унітаз призначена для збільшення висоти унітазу і прийому гігієнічних процедур ослабленим пацієнтам (літнім людям, користувачам після травм тазостегнових суглобів, в період реабілітації після оперативних втручань). Насадка має спеціальну форму основи, що полегшує проведення гігієнічних процедур, виконана з міцного пластику. Для комфо..

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)