г. Киев, ул. Антоновича, 176 02000 Киев
(063) 030-75-39

Палиці та милиці

Палиці та милиці
Есть в наличии
Просмотр

Милиці пахвові алюмінієві (пара), H= 114-134 см

(0)
788 грн.

Полегшені пахвові алюмінієві милиці з телескопічним механізмом регулювання висоти.   Виконують функцію додаткової опори при ходьбі. Мають м'які подушечки на пахвових опорах і на ручках. Зручний кнопковий механізм регулювання і м'які гумові наконечники забезпечують комфортну експлуатацію милиць.                   9 рівнів регул..

Есть в наличии
Просмотр

Милиці пахвові алюмінієві (пара), H= 134-154 см

(0)
798 грн.

    Полегшені пахвові алюмінієві милиці з телескопічним механізмом регулювання висоти.   Виконують функцію додаткової опори при ходьбі. Мають м'які подушечки на пахвових опорах і на ручках. Зручний кнопковий механізм регулювання і м'які гумові наконечники забезпечують комфортну експлуатацію милиць.                9 рівнів..

Есть в наличии
Просмотр

Милиці пахвові алюмінієві (пара), H=94-114 см

(0)
778 грн.

      Полегшені пахвові алюмінієві милиці з телескопічним механізмом регулювання висоти.   Виконують функцію додаткової опори при ходьбі. Мають м'які подушечки на пахвових опорах і на ручках. Зручний кнопковий механізм регулювання і м'які гумові наконечники забезпечують комфортну експлуатацію милиць.               ..

Есть в наличии
Просмотр

Палиця алюмінієва телескопічна

(0)
269 грн.

  Легка алюмінієва телескопічна палиця для надійної підтримки при ходьбі. Має вигнуту форму шафта для кращої стійкості, а для зручності транспортування і збереження - додаткову петельку на рукоятці.   виготовлена з легкого алюмінію; вигнута форма шафта тростини; зручна рукоятка ергономічної форми з м'якою накладкою; те..

Есть в наличии
Просмотр

Палиця на чотирьох опорах алюмінієва (з великою базою)

(0)
529 грн.

  Надійна підтримка при ходьбі, яка має додаткову стійкість завдяки 4-ом опорним ніжкам з великою базою. Призначена для використання в період реабілітації після травм і захворювань опорно рухового апарату. 4 - опорна база, полегшує використання палиці ослабленими пацієнтами на ранніх термінах реабілітації.             виготовлена ..

Есть в наличии
Просмотр

Палиця на чотирьох опорах алюмінієва (з малою базою)

(0)
629 грн.

  Легка алюмінієва телескопічна 4-опорна тростина - надійна підтримка при ходьбі, яка має додаткову стійкість завдяки 4-м опорним ніжкам. Призначена для використання в період реабілітації після травм і захворювань опорно рухового апарату. 4 - опорна база, полегшує використання палиці ослабленими пацієнтами на ранніх термінах реабілітації.   ..

Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)