г. Киев, ул. Антоновича, 176 02000 Киев
(063) 030-75-39

Товары для массажа

Товары для массажа
Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO ALU 2 Бежевий

(0)
5800 грн.

Практичний і міцний масажний стіл RESTPRO® ALU 2 (L) Бежевий відмінно підійде для облаштування кабінету масажиста, косметолога, майстра з нарощування вій, фахівця з татуажу або епіляції. Продумана до дрібниць конструкція кушетки гарантує максимальний комфорт і для відвідувача, і для майстра. Технічні характеристики Це двосекційна конструкція, яка..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO ALU 2 Чорний

(0)
5800 грн.

Практичний і міцний масажний стіл RESTPRO® ALU 2 (L) Чорний відмінно підійде для облаштування кабінету масажиста, косметолога, майстра з нарощування вій, фахівця з татуажу або епіляції. Продумана до дрібниць конструкція кушетки гарантує максимальний комфорт і для відвідувача, і для майстра. Технічні характеристики Це двосекційна конструкція, яка ..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO ALU 3 Чорний

(0)
6200 грн.

Складаний масажний стіл RESTPRO® ALU 3 Чорний - це універсальна кушетка, яка підійде і для установки в робочому кабінеті, і для виїздів на будинок. Столик може використовуватися для різних цілей: Всі види масажу, включаючи лікувальний. Косметологічні процедури. Нарощування вій. Нанесення татуажу. Епіляція і шугарінг. Модель прекрасно підл..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO Memory 2 Бежевий

(0)
8400 грн.

Ефективність масажу, косметологічної або реабілітаційної процедури залежить не тільки від умінь і старань майстра, але і від якості інвентарю. Стійка, зручна кушетка з оптимально підібраними габаритами подарує клієнту повноцінний комфорт, а фахівця дозволить максимально проявити свої навички. Масажний стіл RESTPRO Memory 2 Бежевий - перевірена які..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO Memory 3 Бежевий

(0)
9000 грн.

Ефективність масажу, косметологічної або реабілітаційної процедури залежить не тільки від умінь і старань майстра, але і від якості інвентарю. Стійка, зручна кушетка з оптимально підібраними габаритами подарує клієнту повноцінний комфорт, а фахівця дозволить максимально проявити свої навички. Масажний стіл RESTPRO Memory 3 Бежевий - перевірена які..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO VIP 2 Бежевий

(0)
7200 грн.

Масажний стіл RESTPRO VIP 2 Бежевий стане відмінним вибором для професійних масажистів, косметологів, майстрів тату, фахівців з нарощування вій та брів. Завдяки своєму універсальному будовою він також підходить для установки в кабінеті реабілітаційної медицини. Головні відмінності і особливості кушетки Професійний масажний стіл створений з урахув..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO VIP 3 Бежевий

(0)
7700 грн.

Масажний стіл RESTPRO® VIP 3 Бежевий - це практична і функціональна модель, яка істотно полегшить роботу масажиста, косметолога, майстра по нанесенню тату або нарощування вій. Модель створена таким чином, щоб максимально знизити навантаження на спину фахівця, який виконує маніпуляції. Головні особливості кушетки Стільниця складається з трьох секц..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO VIP 3 Чорний

(0)
7700 грн.

Масажний стіл RESTPRO VIP 3 Чорний - це практична і функціональна модель, яка істотно полегшить роботу масажиста, косметолога, майстра по нанесенню тату або нарощування вій. Модель створена таким чином, щоб максимально знизити навантаження на спину фахівця, який виконує маніпуляції. Головні особливості кушетки Стільниця складається з трьох секцій..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO VIP 4 Бежевий

(0)
8900 грн.

RESTPRO VIP 4 Бежевий - масажна кушетка для вашого робочого кабінету з відмінним функціоналом. Модель можна вважати універсальною. Вона підійде для масажу, косметологічних процедур, нарощування вій, нанесення тату, шугаринга і інших типів епіляції. Головна особливість столу - конфігурація. Стільниця складається з чотирьох секцій різного розміру, я..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO VIP OVAL 2 Чорний

(0)
7800 грн.

Масажний стіл RESTPRO VIP OVAL 2 Чорний стане відмінним рішенням і для масажного, і для косметологічного кабінету. Модель дуже вдало поєднує в собі елегантне оформлення, функціональність і високу якість виготовлення. Чому варто вибирати кушетку VIP OVAL 2 У дизайні столика переважають приємні закруглені лінії і згладжені форми. Двосекційна стільн..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO VIP OVAL 3 Бежевий

(0)
8300 грн.

Для зручної і ефективної роботи кожного масажиста і косметолога потрібен якісний інвентар. Перш за все, це стосується кушетки. Вона повинна максимально відповідати потребам і особистим уподобанням майстра. Саме тому, вибираючи функціональний і надійний столик, варто звернути увагу на модель RESTPRO VIP OVAL 3 Бежевий. Вона максимально пристосована ..

Есть в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO VIP OVAL 3 Чорний

(0)
8300 грн.

Для зручної і ефективної роботи кожного масажиста і косметолога потрібен якісний інвентар. Перш за все, це стосується кушетки. Вона повинна максимально відповідати потребам і особистим уподобанням майстра. Саме тому, вибираючи функціональний і надійний столик, варто звернути увагу на модель RESTPRO VIP OVAL 3 Чорний. Вона максимально пристосована д..

Есть в наличии
Просмотр
Нет в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO ALU 3 Бежевий

(0)
6200 грн.

Складаний масажний стіл RESTPRO® ALU 3 Бежевий - це універсальна кушетка, яка підійде і для установки в робочому кабінеті, і для виїздів на будинок. Столик може використовуватися для різних цілей: Всі види масажу, включаючи лікувальний. Косметологічні процедури. Нарощування вій. Нанесення татуажу. Епіляція і шугарінг. Модель прекрасно під..

Нет в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO Classic-Flat Бежевий

(0)
21700 грн.

Якщо вам потрібна практична, функціональна і зручна кушетка для масажу або косметологічних процедур, зверніть увагу на модель RESTPRO Classic-Flat Бежевий. Стаціонарний столик стане прекрасним вибором для робочого кабінету. Устаткування в універсальних світлих тонах чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Чому варто вибрати RESTPRO Classic-Flat Беж..

Нет в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO VIP 2 Чорний

(0)
7200 грн.

Масажний стіл RESTPRO VIP 2 Чорний стане відмінним вибором для професійних масажистів, косметологів, майстрів тату, фахівців з нарощування вій та брів. Завдяки своєму універсальному будовою він також підходить для установки в кабінеті реабілітаційної медицини. Головні відмінності і особливості кушетки Професійний масажний стіл створений з урахува..

Нет в наличии
Просмотр

Масажний стіл RESTPRO VIP OVAL 2 Бежевий

(0)
7800 грн.

Масажний стіл RESTPRO VIP OVAL 2 Бежевий стане відмінним рішенням і для масажного, і для косметологічного кабінету. Модель дуже вдало поєднує в собі елегантне оформлення, функціональність і високу якість виготовлення. Чому варто вибирати кушетку VIP OVAL 2 У дизайні столика переважають приємні закруглені лінії і згладжені форми. Двосекційна стіль..

Показано с 1 по 17 из 17 (всего 1 страниц)